Aktualnie mie ma żadnych nadchodzących wydarzeń.

O nas

Nasi nauczyciele to certyfikowane przez najlepsze światowe szkoły pilates osoby z pasją i wszechstronną wiedzą. Ich celem jest zachęcenie przyszłych nauczycieli do ciągłego rozwoju i przekazywania dokładnej i efektywnej wiedzy swoim podopiecznym.

Marta Wawszczyk

Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego - kierunki Filologia Polska i Filologia Słowiańska; uprawiała kajakarstwo, trenowała taniec, przez kilkanaście lat była trenerem i szkoleniowcem fitness. Pokochała pilates. Dwukrotnie ukończyła kursy Comprehensive, wzięła udział w mentorskim LEAP (The Pilates Standard) Boba Liekensa a obecnie kończy PILATISTIC MASTER DEGREE Program, który jeszcze bardziej zbliżył ją do poznania Metody. Uczestniczka wielu zagranicznych szkoleń i konferencji, obecnie rozwija się pod skrzydłami Bretta Howarda, który prowadzi ją indywidualnie. Pasjonuje ją CONTROLOGIA i sam J.Pilates, którego dzieło traktuje jako całość, bez podziałów na klasykę, modern czy therapy.

Organizatorka największych międzynarodowych konferencji: Classical Pilates oraz Therapeutic Pilates Conference. Prowadzi w Polsce i za granicą lekcje i szkolenia dla nauczycieli metody.

Kocha książki i podróże. Matka dwóch synów, trzech psów i dwóch kotów.

Właścicielka Sofa Pilates Studio, założycielka MyPilatesMethods Pilates School, dystrybutor hiszpańskiego producenta sprzętu BonPilates.

Monika Chwiołka

Z zawodu fizjoterapeuta specjalizująca się głównie w leczeniu chorób ortopedycznych i neurologicznych, a także terapii wad postawy u dzieci i dorosłych. Podczas pracy zawodowej wykorzystuje elementy metody McKenziego, terapię punktów spustowych, metodę PNF, aktywizację miesniowo-powięziową, kinesiology taping i taping medyczny,elementy jogi i pilates w rehabilitacji i treningu sportowym, a w leczeniu wad postawy oraz terapii i profilaktyce dolegliwości kręgosłupa elementy spiralnej stabilizacji mięśniowej. Dzięki umiejętności wnikliwej diagnostyki i wykorzystaniu właściwych metod leczniczych zdobywa duże zaufanie i wdzięczność pacjentów. Od kilku lat cały swój wolny czas i wielkie serce poświęca swojej ogromnej pasji jaką jest pilates. Od kiedy ukończyła kurs instruktora pilates bezustannie pogłębia swoje umiejętności w dziedzinie reformer, Wall unit, small equipment, spine corrector i innych. Wiedza pobierana także od wspaniałych szkoleniowców z zagranicy pozwala jej na coraz lepsze, efektywniejsze treningi z klientami.

Motto, które kieruje jej życiem, to “Należeć do rodzaju ludzkiego jest łatwo, ale być człowiekiem bardzo trudno”.